Rodinny domek v Rozstání

1.800.000

  • Datum vložení: 09/09/22
  • Aktualizováno: 2023-04-19 19:43:14
  • Počet pokojů: 2
  • Koupelny: 1
  • Počet podlaží: 2
  • Obytná plocha: 120 m²
  • Plocha pozemek: 311 m²

Popis

Hledáte nemovitost v klidné obci s dostatečnou občanskou vybaveností a v dobré dojezdové vzdálenosti do města? Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v obci Rozstání, která se nachází na území Moravského krasu.

Samostatně stojící rodinný dům je postaven v klidné části obce, na slunném rovinatém pozemku o celkové výměře 311 m2, z toho 120m2 je zastavěných.

Dům může nyní nabídnout 2 pokoje, samostatnou prostornou kuchyni, vedle které je velká komora se sklípkem, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC. Chodbou se vchází dále na prosluněnou verandu, na kterou navazuje bývalá hospodářská část domu, nyní používaná jako místnost pro uskladnění věcí a částečně technické zázemí. Při případné rekonstrukci lze vybudovat v přízemí z nevyužitých prostor další plnohodnotný pokoj, navíc velká půda nabízí v případě potřeby dostatek místa pro půdní vestavbu.

Nový majitelé také mohou využívat sousední obecní pozemek, který je v dlouhodobém pronájmu a slouží pro uskladnění dřeva.

Původní venkovské stavení prošlo v 70. letech stavebními úpravami, včetně výměny střešní krytiny a laťoví, vybudování ústředního topení, stavbou koupelky atd.

V posledních letech došlo k výměně oken za plastová, výměně vstupních dveří a dveří z verandy na zahradu, nemovitost byla napojena na obecní kanalizaci a dále byl před 2 lety nainstalován nový turbokotel na plyn.

Nemovitost je v dobrém stavu a k okamžitému bydlení. Po případné modernizaci či rekonstrukci nabídne svým majitelům komfortní bydlení nadosah Moravského krasu, uprostřed krásné přírody.

Obec Rozstání disponuje širokou občanskou vybaveností. Je tu mateřská i základní škola, obecní úřad, pošta, obchod, restaurace, sokolovna, fotbalové hřiště i tenisové kurty.

Díky výborné poloze obce jsou dobře dostupná okolní města jako Boskovice, Blansko, Jedovnice, Vyškov, Plumlov i Prostějov.

V případě zájmu o prohlídku či více informací kontaktujte makléřku.